لاتاری گرین کارت آمریکا: چیستی و چگونگی ثبت نام لاتاری

لایزرو
توسط لایزرو
تاریخ انتشار

لاتاری گرین کارت آمریکا یا به بیان رایج لاتاری آمریکا یکی از ارزان‌ترین و ساده‌ترین شیوه‌های مهاجرت به آمریکا است که برای استفاده از آن فقط به شانس نیاز دارید. برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا هر سال برگزار می‌شود و همه افراد می‌توانند در بازه زمانی تعیین شده در آن ثبت نام کنند.

این مطلب به توضیح کامل لاتاری گرین کارت آمریکا اختصاص دارد. در این مطلب توضیح خواهیم داد که لاتاری آمریکا چیست ، شرایط ثبت نام در لاتاری چیست ، شرایط عکس برای ثبت نام لاتاری چیست ، نحوه ثبت نام لاتاری چگونه است ، هزینه ثبت نام در لاتاری چقدر است ، برنده شدن در لاتاری چطور ممکن می‌شود و در نهایت توضیح خواهیم داد که مزایای برنده شدن در لاتاری آمریکا چیست. در این نوشته سعی شده است هر آنچه که درباره لاتاری آمریکا نیاز به دانستن آن دارید، برای شما بیان شود، پس تا انتهای مطلب با لایزرو همراه باشید.

 لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟

بهتر است قبل از توضیح لاتاری گرین کارت آمریکا، به این موضوع بپردازیم که خود واژه لاتاری یعنی چه؟ لاتاری در زبان انگلیسی به معنای بخت آزمایی و قرعه کشی است. از سالیان قدیم در کشورهای خارجی برنامه هایی به نام لاتاری یا بخت آزمایی وجود داشته است که در طی آن عده‌ای بلیط بخت آزمایی را می‌خریدند و منتظر قرعه کشی می‌شدند. پس از قرعه کشی نهایی به برنده جایزه پولی بزرگ اعطا می‌شد. در واقع به موردی که توضیح دادیم لاتاری پولی گفته می‌شود. لاتاری گرین کارت آمریکا از لاتاری های پولی متفاوت است. مطمئنا از خود می‌پرسید که لاتاری گرین کارت آمریکا با لاتاری پول چه فرقی دارد؟ عجله نکنید، این موضوع را در ادامه همین مطلب توضیح خواهیم داد. بنابراین ابتدا بیایید بدانیم لاتاری آمریکا چیست ؟

لاتاری گرین کارت آمریکا: چیستی و چگونگی ثبت نام لاتاری
در صورت برنده شدن در لاتاری و گذراندن مراحل سفارتی ویزای کشور آمریکا به شما تعلق خواهد گرفت.

آمریکا کشوری است که بر پایه مهاجران ایجاد شده است. ساکنان بومی آمریکا سرخپوستانی بودند که با ورود مهاجران اروپایی زمین‌های خود را از دست دادند و مجبور به عقب نشینی شدند. اروپایی‌هایی که وارد آمریکا شدند، شروع به شهرسازی و کشیدن خط آهن در آمریکا کردند. در آن زمان آمریکا زمین بکر و دست نخورده‌ای بود و بنابراین رساندن آن به کشورهای اروپایی نیاز به نیروی کار زیاد و ارزان قیمتی داشت. بنابراین اروپایی‌های ساکن در آمریکا اقدام به تجارت برده از آفریقا کردند و تعداد زیادی از سیاه‌پوستان آفریقایی را از خانه و خانواده خود جدا کردند و به آمریکا آوردند؛ اما آمریکا به نیروهای کار بیشتری نیاز داشت، در همین زمان چینی‌ها نیز برای کار وارد آمریکا شدند و به این ترتیب آمریکا با ترکیبی از نژادهای مختلف شکل گرفت.

با پیشرفت آمریکا هر سال تعداد زیادی از متخصصان و نیروهای کار کشورهای گوناگون از هند و کره و ایتالیا و ... وارد آمریکا شدند و به پیشرفت هر چه بیشتر آمریکا کمک کردند. بنابراین آمریکا کشوری شکل گرفته از نژادهای گوناگون است و برای پیشرفت هر چه بیشتر خود به مهاجران نیاز دارد. موضوعی که در کشوری مانند آمریکا بسیار مهم است، تعادل نژادی است. عدم تعادل نژادی و رشد زیادتر جمعیت یکی از نژادها در آمریکا می‌تواند موجب تعارضات و جنگ های نژادی شود.

بنابراین برای حل این مشکل در سال 1990 کنگره آمریکا طرح مهاجرتی به نام ویزای تنوع نژادی یا DV (Diversity Immigrant Visa) را به تصویب رساند. بر طبق این طرح وزارت امور خارجه آمریکا باید هر سال تعداد مشخصی ویزای تنوع نژادی را میان متولدین کشورهای خاصی تقسیم کند. لیست کشورهایی که متولدین آن واجد شرایط دریافت این ویزا هستند، هر سال به روزرسانی می‌شود و معیار تقسیم ویزای لاتاری این است که جمعیت نژادهای آمریکا متعادل شود، به همین دلیل این ویزا به متولدین کشورهایی تعلق پیدا می‌کند که جمعیت کمی در آمریکا دارند. افراد متولد شده در ایران نیز از جمله افرادی هستند که همیشه در لیست لاتاری وجود دارند و با توجه جمعیت کم ایرانیان، پیش‌بینی می‌کنیم که در سال‌های آینده نیز در این لیست حضور داشته باشند.

تعداد ویزاهای تنوع نژادی در نظر گرفته شده برای متولدین هر کشور محدود است، بنابراین برای تقسیم عادلانه ویزاهای تنوع نژادی آمریکا، یک برنامه سالانه قرعه کشی به نام لاتاری گرین آمریکا برای تقسیم تصادفی ویزای تنوع نژادی به وجود آمد که به لاتاری آمریکا معروف شد. لاتاری آمریکا راه بسیار آسانی را برای مهاجرت به آمریکا فراهم می‌آورد، به همین دلیل به سرعت محبوب شد و ویزای تنوع نژادی آمریکا نیز در میان مردم با نام ویزای لاتاری شناخته شد. احتمالا با این توضیحات جواب کاملی به سوال لاتاری چیست داده باشیم، به همین دلیل توضیحات بیشتری نمی‌دهیم و به سراغ موضوعات مهم دیگر می‌رویم.

شرایط ثبت نام لاتاری

در واقع همانطور که گفتیم هدف ویزای تنوع نژادی جذب مهاجرینی از نژادهای کم جمعیت در آمریکا است، پس به همین دلیل اصلی‌ترین شرط برای ثبت نام در لاتاری این است که متولد کشورهای مجاز در ثبت نام لاتاری باشید. دقت کنید که در ثبت نام لاتاری تابعیت و محل زندگی اهمیتی ندارد، ممکن است شما پاسپورت یک کشور دیگر را داشته باشید یا در خارج از ایران زندگی کنید، ولی همین که در ایران متولد شده باشید، برای ثبت نام در لاتاری کافی است. به طور کلی شرایط ثبت نام لاتاری شامل موارد زیر هستند:

 • متولد کشورهای مجاز در ثبت نام لاتاری باشید : متولدین کشورهایی همچون چین، ایتالیا و ... نمی‌توانند در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند؛ اما متولدین کشورهایی همچون ایران مجاز به شرکت در لاتاری هستند.
 • دیپلم 12 ساله داشته باشید : یکی از شرایط ثبت نام در لاتاری داشتن دیپلم 12 ساله است. شما یا باید 12 سال در مدرسه تحصیل کرده باشید و یا آنکه معادل آن سابقه آموزش کاری داشته باشید. گفتنی است که دیپلم بزرگسالان برای لاتاری مورد قبول نیست.
 • پاسپورت معتبر داشته باشید : در سال‌های اخیر وارد کردن شماره سریال و تاریخ انقضا پاسپورت در فرم ثبت نام لاتاری اجباری شده است. بنابراین برای ثبت نام در لاتاری باید پاسپورتی داشته باشید که حداقل تا یک روز بعد از ثبت نام لاتاری اعتبار داشته باشد.

به غیر از شرایط ذکر شده در بالا، شرط دیگری برای ثبت نام در لاتاری وجود ندارد، اما متوجه هستیم که ممکن است در مورد هر یک از شرایط ثبت نام لاتاری سوالات زیادی برای شما به وجود آید. بنابراین برای مطالعه بیشتر در مورد شرایط ثبت نام لاتاری و پاسخ به پرسش‌های خود در این زمینه، می‌توانید مقاله شرایط ثبت نام لاتاری را بخوانید.

 نحوه ثبت نام لاتاری

برنامه لاتاری هر سال برگزار می‌شود. معمولا ثبت نام لاتاری هر سال در اواسط مهر ماه (ماه اکتبر) شروع می‌شود و به مدت 33 روز تا اواسط آبان ادامه پیدا می‌کند. پس از گذشت این مهلت 33 روزه، سایت اصلی ثبت نام لاتاری بسته می‌شود و دیگر امکان ثبت نام لاتاری در آن سال وجود نخواهد داشت. بنابراین با توجه به اینکه مهلت ثبت نام در لاتاری محدود است، بسیار مهم است که از زمان ثبت نام لاتاری آگاهی داشته باشید و به موقع نسبت به ثبت نام لاتاری اقدام نمایید. برای آگاهی از زمان ثبت نام لاتاری می‌توانید آخرین و جدیدترین اخبار لاتاری را از قسمت اخبار لاتاری در سایت ما پیگیری کنید. همچنین در صورت تمایل برای یادآوری زمان ثبت نام لاتاری می‌توانید شماره تلفن همراه خود را در کادر زیر وارد نمایید.

ثبت نام در لاتاری به دو شیوه قابل انجام است :

 • ثبت نام لاتاری به شیوه مستقیم
 • ثبت نام لاتاری به شیوه غیرمستقیم و واسطه ای

نحوه ثبت نام لاتاری به شیوه مستقیم

برای ثبت نام لاتاری به شیوه مستقیم باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام لاتاری وارد سایت اصلی ثبت نام لاتاری شوید و فرم های ثبت نام را تکمیل کنید. فرم مهاجرتی DS-5501 یا همان فرم ثبت نام لاتاری، یک فرم آنلاین است که باید به منظور ثبت نام در لاتاری آن را تکمیل نمایید. این فرم به زبان انگلیسی است و اطلاعات وارد شده در آن نیز باید به زبان انگلیسی باشد. متقاضی ثبت نام در لاتاری باید اطلاعات خود و خانواده خود را به صورت کامل در این فرم تکمیل نماید. همچنین علاوه بر این اطلاعات، متقاضی باید عکس خود و اعضای خانواده خود را نیز در محل تعیین شده آپلود کند. عکسی که برای ثبت نام لاتاری آپلود می‌شو‌د، باید دارای شرایط خاصی باشد که در ادامه مقاله بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد.

نکته مهمی که درباره تکمیل این فرم باید بدانید این است که در صورت بروز هرگونه اشتباه در تکمیل اطلاعات هیچ اخطاری به شما داده نخواهد شد و در نهایت برای شما کانفرمیشن نامبر (کد رهگیری لاتاری) صادر خواهد شد. حتی اگر شما تمام محل های تعیین شده در فرم را با حروف و کلمات تصادفی تکمیل کنید، اخطاری به شما نمایش داده نمی‌شود و می‌توانید ثبت نام را به پایان برسانید؛ اما آگاهی داشته باشید که در صورت تکمیل فرم و دریافت کانفرمیشن نامبر، به هیچ وجه اجازه ویرایش اطلاعات خود را نخواهید داشت و اگر مجددا ثبت نام کنید، هر دو فرم ثبت نامی شما باطل شده و  در قرعه کشی شرکت داده نخواهید شد.

چنانچه عکس شما مغایر با شرایط ثبت نام در لاتاری باشد، چنانچه سوالات فرم را درست پاسخ ندهید و به هر ترتیبی اشتباه واضحی در هنگام تکمیل فرم ثبت نام لاتاری انجام دهید؛ اطلاعات شما بدون هیچ اخطار و یا اطلاعاتی از قرعه کشی لاتاری گرین کارت آمریکا کنار گذاشته خواهد شد و شانس خود را از دست خواهید داد. همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید، که در صورت برنده شدن در لاتاری، باید مراحل اداری بعد از برنده شدن را در سفارت آمریکا به پایان برسانید و از شما بابت تمام اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام، مدرک و سند کافی درخواست می‌شود. اگر اطلاعات وارد شده توسط شما صادقانه نباشد و یا در هنگام تکمیل فرم ثبت نام لاتاری دچار اشتباه شده باشید، امکان از دست رفتن شانس برنده شدن در لاتاری نیز وجود دارد.

معایب ثبت نام در لاتاری به شیوه مستقیم

با توجه به تجارب ما در زمینه ثبت نام لاتاری، متقاضیان شرکت در لاتاری با چند مشکل عمده مواجه هستند که در صورت ثبت نام مستقیم در سایت اصلی لاتاری، می‌توان آن‌ها را جز معایب ثبت نام در لاتاری به شیوه مستقیم دانست. از این جمله این معایب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • متقاضیان به دلیل نداشتن تجربه ثبت نام لاتاری یا عدم آشنایی با موارد فرم ثبت نام لاتاری، اطلاعات خواسته شده را به صورت اشتباه تکمیل می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود که از قرعه کشی لاتاری آمریکا کنار گذاشته شوند یا در صورت برنده شدن، نتوانند ویزا دریافت کنند.
 • تعداد زیادی از متقاضیان به دلیل فاصله چند ماهه میان زمان ثبت نام لاتاری و زمان اعلام نتایج لاتاری، اطلاعات ثبت نام خود در لاتاری را فراموش یا گم می‌کنند. به طور مثال متقاضی فراموش می‌کند که چه ایمیلی را در فرم وارد کرده است یا اینکه کانفرمیشن نامبر خود را گم می‌کند. همین باعث می‌شود که متقاضی نتواند نتیجه لاتاری خود را بررسی کند.
 • ثبت نام در لاتاری باید در بازه زمانی خاصی انجام شود، برخی از متقاضیان ثبت نام در لاتاری به دلیل مشغله های شخصی زمان ثبت نام در لاتاری را فراموش می‌کنند و شانس شرکت در قرعه کشی را از دست می‌دهند.
 • شرایط عکس برای ثبت نام لاتاری بسیار مهم است، برخی از متقاضیان ثبت نام در لاتاری به این موضوع توجه نمی‌کنند و به همین علت در لاتاری شرکت داده نمی‌شوند. توجه کنید که حتی اگر یک صفحه سفید به جای عکس بگذارید، ثبت نام شما در لاتاری بدون هیچ اخطاری تکمیل خواهد شد؛ اما پس از بررسی عکس، از شرکت در لاتاری کنار گذاشته خواهید شد.

بنابراین با توجه به اینکه ویرایش اطلاعات پس از ارسال فرم ثبت نام لاتاری به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست و با توجه به اینکه در صورت از دست دادن شانس ثبت نام در لاتاری باید یکسال صبر کنید. توصیه می‌کنیم که با همراهی افراد مجرب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام در لاتاری اقدام نمایید و از مزایای ثبت نام در لاتاری به شیوه غیرمستقیم و واسطه ای استفاده نمایید.

نحوه ثبت نام لاتاری به شیوه غیرمستقیم و واسطه ای

در ثبت نام لاتاری به شیوه غیرمستقیم و واسطه ای ، شما به صورت مستقیم وارد سایت اصلی ثبت نام لاتاری آمریکا نمی‌شوید؛ بلکه اطلاعات مورد نیاز در ثبت نام لاتاری و عکس خود را در اختیار یک واسطه مجرب قرار می‌دهید، تا پس از بررسی اطلاعات شما، در زمان ثبت نام لاتاری، به صورت صحیح فرم اصلی لاتاری را برای شما تکمیل نماید. ثبت نام لاتاری به این شیوه چندین مزیت دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

مزایای ثبت نام لاتاری با سایت ما

سایت ما خدمت ثبت نام لاتاری به شیوه غیرمستقیم را ارائه می‌دهد و برای ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری سایت ما استفاده کنید. از جمله مزایای ثبت نام در لاتاری با سایت ما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • متقاضیان ثبت نام در لاتاری می‌توانند اطلاعات خود را در فرمی به زبان فارسی وارد نمایند و به این ترتیب هیچ نیاز به دانش زبان انگلیسی برای تکمیل فرم ثبت نام در لاتاری نخواهند داشت. فرمی ثبت نام لاتاری سایت ما به شیوه ای بسیار واضح و روشن طراحی شده است و متقاضی ثبت نام در لاتاری می‌تواند در هنگام تکمیل فرم از راهنمایی های هر بخش بهره‌مند شود و با هیچ ابهامی در هنگام تکمیل فرم مواجه نخواهد شد.
 • در هر زمان که مایل باشید، می‌توانید فرم ثبت نام در لاتاری را در سایت ما تکمیل کنید. کارشناسان ما در زمان ثبت نام لاتاری، اطلاعات شما را بررسی کرده و در فرم اصلی ثبت نام لاتاری تکمیل خواهند کرد. بنابراین نگران فراموشی زمان ثبت نام در لاتاری نخواهید بود و نیازی به پیگیری اخبار زمان ثبت نام لاتاری 2023 نخواهید داشت.
 • دیگر نگران ورود اطلاعات اشتباه در فرم لاتاری و از دست دادن شانس قرعه کشی لاتاری نخواهید بود. اطلاعات وارد شده توسط شما و همچنین عکسی که برای ما ارسال می‌کنید، توسط کارشناسان با تجربه ما بررسی خواهد شد و در صورتی که مشکلی در اطلاعات ارسال شما باشد، به شما اطلاع داده می‌شود که اطلاعات خود را ویرایش و تصحیح کنید، این موضوع دقیقا مانند آن است که ثبت نام خود را با یک فرد با تجربه انجام داده اید.
 • دیگر نگران گم کردن و فراموشی اطلاعات ثبت نام خود نخواهید بود، یک نسخه از اطلاعات ثبت شده شما در فرم اصلی لاتاری، در سرورهای امن سایت ما نگهداری خواهد شد و برای استعلام نتیجه شما استفاده خواهد شد. بنابراین اگر کانفرمیشن نامبر خود را گم کردید، می‌توانیم از شما پشتیبانی کنیم و اطلاعات شما را بازیابی کنیم.
 • به محض اعلام نتایج لاتاری، نتیجه را به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد. توجه کنید که برگزار کننده اصلی لاتاری آمریکا، هیچ اطلاع‌رسانی در زمینه اعلام نتایج لاتاری نخواهد داشت. حتی در صورتی که در لاتاری برنده شوید نیز هیچ ایمیل و یا نامه ‌ای دریافت نخواهید کرد. متقاضیانی که در لاتاری ثبت نام می‌کنند باید خود شخصا نتیجه را بررسی کنند. چنانچه با سایت ما در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنید، نتیجه لاتاری شما از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌شود و در صورت برنده شدن در لاتاری با شما تماس گرفته خواهد شد.

مزیت ثبت نام لاتاری در سایت ما نسبت به روش های دیگر

در صورتی که ثبت نام در لاتاری به روش غیر مستقیم را انتخاب نمایید، گزینه های زیادی برای انجام این روش خواهید داشت. افراد زیادی در زمان ثبت نام لاتاری این کار را برای شما انجام خواهند داد و شما حتی می‌توانید با مراجعه به برخی کافی نت ها یا حتی آتلیه های عکاسی این به صورت غیر مستقیم در لاتاری ثبت نام کنید؛ اما ثبت نام لاتاری به وسیله سایت ما مزیت های زیادی نسبت به مراجعه به افراد و موسسات دیگر دارد که در ادامه به معرفی این مزیت ها خواهیم پرداخت.

تخصص و تجربه ما در ثبت نام لاتاری آمریکا

 متاسفانه بسیاری از کافی نت ها ، آتلیه های عکاسی و کسانی که به صورت موقت کار ثبت نام در لاتاری را انجام می‌دهند، تجربه و تخصص کافی را در این زمینه ندارند و پس از ثبت نام جوابگوی مشتری خود نبوده و مسئولیتی قبول نمی‌کنند. تجربه ما نشان می‌دهد که برخی برندگان لاتاری، فقط به خاطر ایراد در فرم ثبت نام اولیه، شانس دریافت ویزا را از دست می‌دهند. فعالیت سایت ما فقط در زمینه لاتاری گرین کارت آمریکا است و حتی نسبت به سایر موسسات مهاجرتی که در تمام زمینه های مهاجرتی فعال هستند، تمرکز کامل و بیشتری را بر روی ثبت نام لاتاری داریم. در صورتی که به وسیله فرم آنلاین سایت ما در لاتاری ثبت نام کنید. کارشناسان با تجربه و متخصص ما خود را ملزم به جوابگویی به شما تا زمان اعلام نتایج می‌دانند، چرا که کار ما در زمینه ثبت نام لاتاری یک کار موقتی و دوره ای نیست.

ثبت نام ارزان لاتاری آمریکا و دریافت کارمزد منصفانه

 ما به خوبی آگاه هستیم که مشتری ما باهوش است و هنگام پرداخت هزینه برای هر خدمت، ارزش خرید آن را می‌سنجد. از آنجا که کسب و کار ما به صورت آنلاین اداره می‌شود و ثبت نام حضوری لاتاری نداریم، سعی کرده‌ایم که با صرفه جویی در هزینه اجاره دفتر به مشتریان خود تخفیف بیشتری بدهیم و در ازای ثبت نام لاتاری از کاربران هزینه ارزان تری را نسبت به سایر موسسات مهاجرتی دریافت کنیم. ثبت نام ارزان در لاتاری آمریکا یکی از مزیت های بزرگ و مهم ما نسبت به سایر موسسات مهاجرتی است که خدمت ثبت نام در لاتاری را ارائه می‌کنند. کارمزدی که سایت ما در قبال ثبت نام لاتاری آمریکا دریافت می‌کند، نسبت به خدمات ارائه شده ما کاملا منصفانه است و شما می‌توانید با یک مقایسه ساده به درستی این موضوع پی ببرید. کیفیت خدمات در زمینه ثبت نام لاتاری آمریکا تفاوتی با سایر موسسات مهاجرتی ندارد، ولی می‌توانیم ثبت نام در لاتاری آمریکا را ارزان تر برای شما به انجام رسانیم.

پشتیبانی کامل آنلاین تا زمان اعلام نتایج لاتاری

همانطور که گفتیم تمام تمرکز ما بر روی خدمات لاتاری آمریکا است. از آنجا که کار ما یک کار مقطعی و موقتی نیست، به صورت کامل پاسخگوی مشتریان خود هستیم. متقاضیانی که از طریق فرم آنلاین سایت ما ثبت نام لاتاری را انجام می‌دهند، از خدمات پشتیبانی آنلاین سایت ما بهره مند خواهند شد و تا لحظه اعلام نتایج لاتاری همراه آن‌ها خواهیم بود. ما اطلاعات ثبت شده توسط مشتریان خود را بررسی می‌کنیم و در صورتی که کاملا درست باشند، آن‌ها را بر روی سایت اصلی لاتاری آمریکا ثبت خواهیم کرد، پس از اعلام نتایج لاتاری نیز نتیجه مشتریان خود را بررسی کرده و در صورت برنده شدن یا برنده نشدن نتیجه را به آن‌ها اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 در صورتی که مشتریان ما اطلاعات ثبت نامی خود را گم کرده یا فراموش کنند، باز هم پشتیبان آن‌ها خواهیم بود و اطلاعات آن‌ها را بازیابی خواهیم کرد. شاید این قضیه به نظر شما بعید به نظر برسد، ولی تجربه ما نشان داده است که هر سال در هنگام اعلام نتایج افراد زیادی وجود دارند که به علت گم کردن یا فراموش کردن اطلاعات ثبت نامی خود قادر به بررسی نتیجه خود نیستند. در صورتی که اگر ثبت نام خود را با سایت ما انجام دهید، هیچ نگرانی در این زمینه نخواهید داشت و ما به راحتی می‌توانیم از شما پشتیبانی کنیم و به ایرادات و مشکلات شما جواب دهیم.

تخفیف در خدمات بعد از برنده شدن در لاتاری

ما علاوه بر خدمت ثبت نام در لاتاری، خدمات دیگری همچون مشاوره برندگان لاتاری  و تکمیل فرم برندگان لاتاری (DS-260) را نیز انجام می‌دهیم. در صورتی که با سایت ما در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنید و از برندگان لاتاری باشید. از تخفیف های ویژه‌ای در زمینه مشاوره برندگان لاتاری و تکمیل فرم DS-260 برندگان لاتاری برخوردار خواهید شد و برخی از خدمات برندگان لاتاری به صورت رایگان به شما ارائه خواهد شد. در صورتی که مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری اطلاع ندارید و یا نمی‌دانید فرم DS-260 برندگان لاتاری چیست، می‌توانید مقاله مشاوره برندگان لاتاری و مقاله چگونگی تکمیل فرم DS-260 برندگان لاتاری را بخوانید.

ثبت لاتاری آمریکا در هر زمان

ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا در سایت اصلی، زمان محدود 33 روزه دارد. در صورتی که زمان ثبت نام در لاتاری را فراموش کنید، باید یکسال به منظور ثبت نام مجدد صبر کنید. با استفاده از فرم ثبت نام لاتاری سایت ما، می‌توانید در هر زمان در لاتاری ثبت نام کنید. اطلاعات ثبت شده شما برای ثبت نام لاتاری توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد و در زمان تعیین شده بر روی سایت اصلی لاتاری آمریکا وارد خواهد شد. به این ترتیب ایرادات فرم شما با دقت بهتری و در زمان بیشتری برطرف خواهد شد و در زمان تعیین شده توسط کارشناسان ما بر روی سایت اصلی لاتاری آمریکا وارد شده و نتیجه آن به شما گزارش خواهد شد؛ به این ترتیب دیگر نیازی به پیگیری زمان ثبت نام لاتاری نخواهید داشت. اکثر خدمت های ثبت نام لاتاری توسط موسسات دیگر یا کافی نت ها به صورت موقتی در زمان ثبت نام اصلی لاتاری انجام می‌شود اما به وسیله سایت ما می‌توانید در هر زمانی در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید. همین الان می‌توانید با ورود به فرم آنلاین ثبت لاتاری، این کار را انجام دهید.

سوالات متداول

سوال: لاتاری گرین کارت آمریکا با لاتاری پولی یکی است؟

جواب: بله تفاوت دارد; لاتاری گرین کارت آمریکا برنامه ای است برای حفظ تنوع نژادی در ایالات متحده که هر ساله در تاریخی معین شروع شده و متقاضیان می توانند در سایت رسمی ثبت نام لاتاری اطلاعات خود را ثبت کنند و پس از قرعه کشی لاتاری، و در مرحله بعد برنده شدن در لاتاری، واجد شرایط دریافت ویزای آمریکا می شوند. اما در لاتاری پولی شما در بلیط بخت آزمایی خرید و در صورتی که برنده شوید مبلغی قابل توجه ای را برنده می شوید.

سوال: لاتاری کانادا واقعیت دارد؟

جواب: خیر. کشور کانادا برنامه ای مانند لاتاری گرین کارت آمریکا ندارد. به احتمال زیاد لاتاری کاناد با لاتاری پولی (بلیط بخت آزمایی) اشتباه گرفته می شود.

سوال: آدرس سایت ثبت نام لاتاری رایگان چیست؟

جواب: ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا رایگان است، آدرس سایت لاتاری https://dvprogram.state.gov می باشد. می توانید در زمان شروع ثبت نام لاتاری در این سایت اقدام به ثبت اطلاعات خود کنید.

سوال: بعد از برنده شدن در لاتاری دولت آمریکا از برندگان حمایت می کند؟

جواب: دولت آمریکا پس از برنده شدن هیچ گونه حمایت مادی و غیر مادی از برنده شدگان ندارد. اینکه در برخی از سایت ها ادعا شده که دولت آمریکا به برندگان لاتاری شغل، خانه و ماشین می‌دهد کذب است.

سوال: آیا می توان امتیاز لاتاری را فروخت؟

جواب: به هیچ وجه. امتیاز برنده در لاتاری گرین کارت آمریکا قابل انتقال به غیر نمی‌باشد.

سوال: برای ثبت نام لاتاری هنوز مدرک کارشناسی خود را نگرفته ام آیا می‌توانم ثبت نام کنم؟

جواب: ارائه مدارک فقط برای بعد از برنده شدن در لاتاری و آن هم در سفارت است در زمان ثبت نام نیاز به ارائه مدارکی نیست.

دیگر مقالات مرتبط
نظرات