هزینه ثبت نام لاتاری 2024: مجرد، متاهل (همسر و فرزند)

لایزرو
توسط لایزرو
تاریخ انتشار

یکی از رایج‌‌ترین سوالاتی که ذهن متقاضیان لاتاری را به خود مشغول کرده است، هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا می باشد اینکه شرکت در این مسابقه، چه مبلغی را باید به‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری پرداخت کرد؟ همچنین کسانی هستند که به دنبال اطلاعاتی درباره نحوه ثبت نام لاتاری آمریکا، هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا برای خود و خانواده خود قبل از شرکت در مسابقه می باشند تا برای روز ثبت نام آمادگی کامل را داشته باشند و مشکلی نداشته باشند.

هزینه ثبت نام در لاتاری برای متقاضی اصلی 150 هزار تومان، برای همسر متقاضی 100 هزار تومان و به ازای هر فرزند 50 هزار تومان می‌باشد. در صورت تمایل برای ثبت دوشانسه، هزینه ثبت نام دو برابر خواهد شد.

در ادامه این مقاله به سوالاتی که ممکن است درباره هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا به وجود آید پاسخ می‌دهیم. با بیان جزئیات هزینه ثبت نام لاتاری برای افراد مجرد و متاهل ها ( همسر و فرزندان ) و هزینه ثبت نام دوشانسه در لاتاری صحبت می‌کنیم و مبالغ تعیین شده را شرح می‌دهیم. تا انتهای مقاله با لایزرو همراه باشید.

هزینه ثبت نام لاتاری

قبل از آنکه هزینه‌های ثبت نام لاتاری آمریکا را در این سایت برای شما شرح دهیم، باید بگوییم که هزینه ثبت نام لاتاری در سایت اصلی کاملا رایگان می‌باشد یعنی برای دولت آمریکا هزینه ای به عنوان ثبت نام لاتاری وجود ندارد. از آنجایی که سایت اصلی به زبان انگلیسی می‌باشد و شما باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشید، ممکن است برای ثبت نام در این سایت دچار خطا و اشتباه شوید و اگر اطلاعاتی را به اشتباه وارد کنید بدون آنکه خطایی به شما نشان داده شود، اطلاعات شما ثبت نهایی می‌شود و دیگر امکان ویرایش آن وجود نخواهد داشت. اما بعد از بررسی، شما برکنار می‌شوید و شانس خود را از دست می‌دهید.

به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای ثبت نام در لاتاری از طریق فرم پیش ثبت نام آنلاین لایزیرو اقدام کنید زیرا سایت به صورت فارسی طراحی شده است و شما می‌توانید اطلاعات خود را به صورت فارسی وارد کنید. در صورتی که اطلاعات شما وارد شد، تمامی اطلاعات وارد شده در آن توسط کارشناسان مجرب ما کنترل می‌شود.

هزینه ثبت نام لاتاری 2025

همانطور که از پیش گفتیم. هزینه ثبت نام لاتاری در سایت اصلی به صورت کاملا رایگان است. بنابراین ممکن است از خود بپرسید که اگر ثبت نام لاتاری رایگان است چرا باید از خدمات سایت لایزیرو استفاده کنیم؟ و یا چرا باید هزینه ای را برای ثبت نام لاتاری پرداخت کنیم؟

واقعیت این است که هرچند ثبت نام لاتاری در سایت اصلی رایگان است‌، اما فرایند ثبت نام در سایت اصلی بسیار سخت و دشوار است و نیازمند مهارت است. زمانی که افراد در سایت اصلی ثبت نام می‌کنند، با کوچیک‌ترین اشتباه فنی افراد، شانس برنده شدن در لاتاری را از دست می‌دهند. بنابراین خدماتی را که مشاوران ما در اختیار شما قرار می‌دهند که هرکدام حاصل سال‌ها تجربه بوده است، هزینه ای را در رابطه با این خدمات نیز از شما دریافت می‌کنند تا بدون کوچک‌ترین اشتباهی ثبت نام شوید و شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنید.

هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری

 ثبت نام افراد مجرد در لاتاری نیازمند مدرک دیپلم 12 ساله و یا داشتن 2 سال سابقه کار قابل اثبات می‌باشد که هرکدام از افراد که این دو شرط را داشته باشند می‌توانند به عنوان کیس اصلی در لاتاری ثبت نام کنند. هزینه ثبت نام افراد مجرد در سایت لایزرو 150 هزار تومان می‌باشد.

هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری

افراد متاهل می‌توانند خود را به عنوان گزینه اصلی در سایت ثبت نام کنند و همسر خود را به عنوان زیر مجموعه خود ثبت نام کنند. هزینه ای که برای این نوع افراد در نظر گرفته شده است 170 هزار تومان است.

هزینه ثبت نام فرزندان در لاتاری

اگر شما فرد 21 سال مجرد باشید که مدرک دیپلم را دریافت کرده اید، می‌توانید به سه طریق شانس برنده شدن خود را در لاتاری امتحان کنید. اگر شما شرایطی را که شرح دادیم را داشته باشید می‌توانید به عنوان کیس اصلی ثبت نام کنید، همچنین می‌توانید به عنوان زیر مجموعه پدر و یا زیر مجموعه مادر ثبت نام کنید. در این شرایط شانس برنده شدن شما در لاتاری سه برابر خواهد شد. البته باید بگوییم که هزینه ثبت نام به عنوان گزینه اصلی، با پرداخت هزینه افراد مجرد همراه است اما اگر شما بخواهید تنها به عنوان زیر مجموعه پدر یا مادر ثبت نام شوید هزینه آن فقط 30 هزارتومان است.

ثبت نام دو شانسه در لاتاری به چه صورت است؟

هزینه ثبت نام دو شانسه در لاتاری به گونه ای است که شانس شما را را برای برنده شدن دو برابر می‌کند. حال ممکن است از خود بپرسید که ثبت نام دوشانسه به چه صورت است؟

در این نوع ثبت نام، یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانش به عنوان همراه، و یک بار هم خانم به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانش به عنوان همراه ثبت نام می‌شوند. در ثبت نام دوشانسه، یک بار شما شانس برنده شدن را دارید و یک بار هم همسر شما شانس برنده شدن را دارد. در صورتی که هرکدام از شما برنده لاتاری شدید می‌توانید به همراه خانواده خود وارد آمریکا شوید و ویزای آمریکا را نیز دریافت کنید. بنابراین ثبت نام دوشانسه می‌تواند شرایط مطلوبی برای شما و خانواده شما نیز باشد.

هزینه ثبت نام دوشانسه در لاتاری

ثبت نام دوشانسه در لاتاری فقط برای افراد متاهل امکان پذیر می‌باشد و شانس برنده شدن آن‌ها را دوبرابر می‌کند. هزینه این نوع ثبت نام را کافی است با هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری ضرب در 2 کنید.

زمان ثبت نام لاتاری

زمان شروع ثبت نام لاتاری 2024، 5 اکتبر 2022 (13 مهر) می‌باشد و مهلت ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا تا 8 نوامبر 2022 (17 آبان 1401) خواهد بود.

همانطور که گفتیم زمان ثبت نام لاتاری آمریکا از 13 مهر شروع خواهد شد و تا 17 آبان ادامه خواهد داشت و شما باید در این 33 روز نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید. نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، این است که متقاضیانی که قصد ثبت نام در لاتاری آمریکا را دارند باید به این نکته توجه کنند که مهلت زمان ثبت نام لاتاری آمریکا به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و متقاضیان باید تا سال آینده صبر کنند. بنابراین ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در صورتی که میخواهید از خدمات لایزیرو استفاده کنید برای فراموش نکردن ثبت نام خود، قبل از شروع ثبت نام وارد سایت لایزرو شوید و فرم پیش ثبت نام خود را پر کنید.

سوالات متداول

سوال: ثبت نام لاتاری پولی است؟

پاسخ: خیر. ثبت نام لاتاری رایگان است اما به شرطی که خودتان مستقیما وارد سایت رسمی لاتاری شوید و اقدام به ثبت نام کنید. اگر ثبت نام خود را توسط لایزرو انجام دهید بابت خدمات دریافتی مشمول پرداخت هزینه می‌شوید.

سوال: هزینه ثبت نام لاتاری در کافی نت چقدر است؟

پاسخ: هزینه ثبت نام لاتاری در کافی نت از 100 هزار تومان تا 200 هزار تومان متغیر است. اما هیچ تضمینی در ثبت نام درست نمی‌دهند.

سوال: هزینه بعد از برنده شدن در لاتاری با شخص برنده است؟

پاسخ: بله

سخن پایانی

آمریکا برای ثبت نام در لاتاری هیچ هزینه ای از متقاضی دریافت نمی‌کند اما پس از برنده شدن در لاتاری تمام امور اداری و سفارتی اعم از مدیکال برندگان لاتاری، ترجمه مدارک، هزینه سفر، هزینه وقت سفارت و مصاحبه دارای هزینه است و در صورت ریجکت شدن هیچ کدام از هزینه های صرف شده برگردانده نمی‌شود از طرفی پس از اینکه متقاضی وارد خاک آمریکا بشود، دولت آمریکا حمایتی از نظر اعطا خانه، پول و شغل ندارد.

برای برخی سوال پیش می‌آید که ثبت نام لاتاری رایگان است ولی چرا سایت لایزرو از آنها هزینه دریافت می‌کند؟ زمانی که خدماتی از سایتی لایزرو دریافت می‌کند به طبع هزینه هم دارد. هزینه ای که به جهت ثبت نام لاتاری لایزرو از شما دریافت می‌کند بابت خدماتی است که به شما ارائه می‌کند. برای اینکه در ثبت نام لاتاری هزینه ای ندهید می‌نوانید با مراجعه به سایت اصلی لاتاری ثبت نام‌تان را انجام دهید. در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید، کارشناسان لایزرو در کوتاه ترین زمان پاسخ سوال شما را خواهند داد.

دیگر مقالات مرتبط
نظرات