" پیش ثبت نام لاتاری 2026 " شروع شد. همین حالا با نرخ سال گذشته ثبت نام کنید.

ثبت نام لاتاری با عکس سال قبل منجر به رد شدن می‌شود؟

لایزرو
توسط لایزرو
تاریخ انتشار

این سوال یکی از نگرانی‌های مشترک در بین افرادی که قصد ثبت نام در برنامه لاتاری را دارند، است. ممکن است فکر کنید که چرا باید برای گرفتن یک عکس جدید وقت و هزینه صرف کنید.

طبق قوانین لاتاری خیلی شفاف توضیح داده شده که عکس شما نهایتا برای شش ماه پیش باشد نه بیشتر بر همین اساس ما توصیه میکنیم هرگز از عکس سال قبل در ثبت نام امسال استفاده نکنید. تا انتهای این مقاله با لایزرو همراه باشید.

ثبت نام لاتاری با عکس سال قبل

ما این سوال را مطرح می‌کنیم: چگونه ربات‌های سیستم لاتاری می‌توانند تشخیص دهند که عکس شما جدید است یا خیر؟

ابتدا باید بدانید که اطلاعات شخصی که در فرم ثبت نام لاتاری وارد می‌کنید، برای مدت طولانی در آرشیو دیجیتال دولت آمریکا نگهداری می‌شود. بنابراین، عکس‌هایی که در سال‌های گذشته برای ثبت نام لاتاری استفاده کرده‌اید، هنوز هم در این آرشیو موجود هستند. ربات‌های تشخیص عکس با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی، قادر به شناسایی این عکس‌ها و تشخیص اینکه شما قبلاً از آن‌ها استفاده کرده‌اید، هستند. این موضوع باعث می‌شود که شما از رقابت برای دریافت جوایز لاتاری خارج شوید.

دوم، چهره انسان‌ها با گذشت زمان تغییر می‌کند، حتی اگر ما این تغییرات را نداشته باشیم. ممکن است از یک عکس قدیمی استفاده کنید که پیش از ثبت نام لاتاری از آن استفاده نکرده‌اید.

در این حالت، ربات نمی‌تواند تشخیص دهد که عکس شما قدیمی است، اما اگر برنده لاتاری شوید و به مراحل بعدی برسید، در مصاحبه حضوری، مامور سفارت ممکن است تشخیص دهد که عکس شما قدیمی است و به همین دلیل شما را رد کند و ویزای شما صادر نشود.

در هر دو حالت، شانسی که برای بردن جایزه در لاتاری دارید، از بین می‌رود. بنابراین، توصیه می‌کنیم که اصلاً از عکس‌های قدیمی و خصوصاً عکس‌هایی که قبلاً استفاده کرده‌اید، برای ثبت نام در لاتاری استفاده نکنید. بهتر است همیشه از یک عکس که حداکثر شش ماه پیش گرفته شده باشد، استفاده کنید.

تجربه تلخ رد شدن در مصاحبه لاتاری

رعایت نکردن شرایط عکس لاتاری از جمله مواردی است که در گذشته، منجر به رد شدن متقاضیان در قرعه کشی لاتاری و حتی مصاحبه لاتاری شده است.

مواردی پیش آمده که عکس بارگزاری شده در فرم ثبت نام لاتاری با چهره روز مصاحبه متقاضی متفاوت بوده و چون افسر قانع نشده یا باور نکرده که فرد برنده همان فرد ثبت نام شده است ، وی را رد کرده.

ثبت نام لاتاری با عکس سال قبل ریسک است، هزینه یک عکس به آن اندازه سنگین نیست که بخواهید با شانس خود آن را آزمایش کنید.

سخن پایانی

در صورتی که مثل من تنبل هستید و علاقه چندانی به خروج از خانه ندارید و یا یک خانواده چند نفره هستید و گرفتن عکس برای کل خانواده هزینه زیادی در پی دارد پیشنهاد می‌کنیم مقاله عکس لاتاری در منزل: آموزش نحوه گرفتن عکس در منزل را مطالعه کنید. به وسیله آموزش های این مقاله به راحتی برای خود و سایر اعضای خانواده عکس مطلوب برای لاتاری خواهید گرفت. همچنین لایزرو ابزاری جهت تایید عکس لاتاری توسعه داده است که به وسیله آن خواهید دانست که عکس شما مورد تایید است یا خیر. لینک آن را در خط زیر قرار داده‌ایم.

نرم افزار یا سایت تایید عکس لاتاری: https://layzero.ir/picture-review/request

در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق بخش نظرات یا پشتیبانی تلگرام آن را با ما درمیان بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ سوال شما را خواهند داد.

دیگر مقالات مرتبط
نظرات