" پیش ثبت نام لاتاری 2026 " شروع شد. همین حالا با نرخ سال گذشته ثبت نام کنید.

نحوه آنلاک کردن فرم DS-260: ویرایش اطلاعات پس از تایید

لایزرو
توسط لایزرو
تاریخ انتشار

در مقالات قبلی سایت گفتیم که تکمیل فرم برندگان لاتاری یا DS260 یکی از مهم‌ترین مراحل بعد از برنده شدن لاتاری است. در صورتی که کار تکمیل این فرم را تمام کنید، این فرم بسته شده و اصطلاحا لاک می‌شود و امکان ویرایش اطلاعات ثبت شده را ندارید.

همواره توصیه کرده‌ایم که تکمیل فرم برندگان لاتاری را با دقت و تحت نظارت یک فرد مجرب انجام دهید، اما اگر به هر دلیلی پس از لاک شدن فرم برندگان لاتاری متوجه اشتباهی در اطلاعاتمان شدیم، چه کاری باید انجام دهیم؟

در این مقاله قصد داریم نحوه آنلاک فرم برندگان لاتاری (DS260) را به طور کامل توضیح دهیم و بیان کنیم که چطور می‌توان این فرم را ویرایش کرد. در ضمن، قبل از اینکه چگونگی آنلاک کردن فرم برندگان لاتاری را بیان کنیم، مشخص خواهیم کرد که کدام افراد و با چه اشتباهاتی نیاز به آنلاک این فرم دارند و کدام برندگان نیازی به انجام این کار ندارند.

پس اگر شما هم از آن دسته برندگان لاتاری هستید که اشتباهی در فرم خود انجام داده و نیاز به آنلاک و ویرایش فرم DS260 دارید، توصیه می‌کنیم که حتما تا انتهای این مقاله همراه لایزرو باشید.

چه اشتباهاتی نیاز به آنلاک فرم برندگان لاتاری دارد؟

هر گونه اشتباه در ورود اطلاعات که با مدارک شما سازگاری نداشته باشد، نیاز به آنلاک کردن و ویرایش فرم برندگان لاتاری دارد. به طور مثال اگر در ورود اطلاعات زیر اشتباه کنید، حتما باید نسبت به آنلاک فرم برندگان لاتاری اقدام کنید :

 • پاسپورت دارید و گزینه پاسپورت ندارم را انتخاب کرده اید.
 • تعداد فرزندان خود را اشتباه وارد کرده اید یا اینکه بعد از ثبت نام لاتاری، فرزند جدیدی به دنیا آورده اید.
 • اطلاعات همسر خود را اشتباه وارد کرده اید یا اینکه پس از ثبت نام لاتاری، اقدام به ازدواج یا طلاق نموده اید.
 • اگر میزان تحصیلات خود را درست وارد نکرده اید.
 • اگر در اعلام سفرهای خارجی خود یا ویزاهای دریافتی، اشتباه کرده اید.
 • در صورتی که در مورد ثبت اطلاعات پدر و مادر خود اشتباه کرده اید.
 • سوالات امنیتی را اشتباه جواب داده اید.
 • و هر مساله ای دیگری که با مدارک شما ناسازگار است و افسر پرونده با بررسی آن‌ها متوجه اشتباه در اطلاعات شما خواهد شد.

اشتباهاتی که نیاز به آنلاک کردن فرم برندگان لاتاری ندارند

معمولا به برندگان لاتاری توصیه می‌شود که تا حد ممکن اقدام به آنلاک فرم نکنند. چرا که این کار نیاز به فرستادن ایمیل به KCC دارد و بعدا نیز باید به افسر پرونده توضیح دهید که چرا اقدام به آنلاک فرم خود کرده اید. بنابراین در صورت داشتن اشتباهات کوچکی، مانند اشتباهات زیر، فرم خود را آنلاک نکنید :

 • یکی از آدرس های خود را ننوشته باشید.
 • جزییات یکی از آدرس ها را اشتباه نوشته باشید.
 • اشتباه در آدرس یا مشخصات دوستان و آشنایان آمریکایی خود
 • اشتباه در توصیف کارهایی که می‌خواهید در آمریکا انجام دهید
 • به طور کلی هر اشتباهی که مدرکی برای اثبات اشتباه شما وجود ندارد و افسر نمی‌تواند از روی مدارکتان متوجه آن شود.

مراحل آنلاک کردن فرم برندگان لاتاری ( (DS260

آنلاک کردن فرم برندگان لاتاری، به سادگی تکمیل آن نیست. چرا که هیچ دکمه یا فرم آنلاینی برای این موضوع وجود ندارد. شما باید یک ایمیل انگلیسی به مرجع برگزارکننده لاتاری آمریکا (مرکز کنسولی کنتاکی) ارسال کنید و از آن‌ها تقاضا کنید که فرم شما را جهت انجام ویرایش اطلاعات، آنلاک کنند.

اگر می‌توانید، مشکل خود را توضیح دهید و اگر نمی‌توانید، فقط بگویید که قصد انجام ویرایش اطلاعات خود را دارید و نیاز به آنلاک شدن فرم خود دارید. توجه کنید که حتما اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، کیس نامبر و تاریخ تولد (به میلادی) را ارسال کنید.

برای ارسال ایمیل به KCC حتما از ایمیلی استفاده کنید که برای تکمیل فرم DS260 از آن استفاده کرده اید و این کار را با ایمیل دیگر انجام ندهید!

معمولا حدود 10 روز طول می‌کشد که KCC جواب ایمیل شما را بدهد و فرم شما را آنلاک کند. پس در طی این مدت صبور باشید و از ارسال مجدد ایمیل خودداری کنید.

آدرس ایمیل KCC آمریکا

آدرس ایمیل مرکز کنسولی کنتاکی آمریکا (KCC) که مرجع برگزاری لاتاری و پاسخگویی به مشکلات برندگان لاتاری است:

[email protected]

نمونه متن ایمیل برای آنلاک فرم برندگان لاتاری

در این بخش یک متن کوتاه انگلیسی برای ارسال به KCC آورده شده است. دقت کنید که این یک متن عمومی است و شما می‌توانید با توجه به مشکل خود، چیزهایی دیگری به آن اضافه کنید. این متن فقط به دلیل کمک بیشتر به شما نوشته شده است و به این معنا نیست که استفاده از آن به طور صد در صد موجب آنلاک شدن فرم شما می‌شود.

Based on the fact that the some information in the DS-260 form needs to be changed, I respectfully request that you unlock my DS260 form

Name: در اینجا نام و نام خانوادگی خود را به صورت انگلیسی و کامل بنویسید.

Case No: در اینجا کیس نامبر خود را بنویسید.

Birth Day: در اینجا تاریخ تولد خود را به میلادی بنویسید

سخن پایانی

اگر بعد از تکمیل و امضای الکترونیکی فرم DS260 خود، متوجه یک یا چند اشتباه بزرگ شدید، چاره ای جز اصلاح اطلاعات ندارید. در حالت عادی پس از تکمیل و امضای این فرم، امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد. چرا که فرم بسته شده و اصطلاحا لاک شده است.

در نتیجه برای ویرایش اطلاعات، باید این فرم توسط KCC (مرجع برگزارکننده لاتاری) مجددا باز شده یا اصطلاحا آنلاک شود. در این مقاله به طور کامل توضیح دادیم که چگونه باید آنلاک شدن فرم خود را از KCC تقاضا کنید.

امیدواریم با خواندن اطلاعات موجود در این مقاله بتوانید اشتباهات خود را اصلاح کرده و فرآیند گرفتن ویزای خود را با موفقیت به پایان برسانید. با آرزوی رخ دادن بهترین اتفاقات برای شما مخاطب عزیز!

دیگر مقالات مرتبط
نظرات